Kevad toob armastuse

Kevad toob armastuse

Igal kevadel on Kolgata koguduse noorteõhtutel traditsiooniks läbi viia suhete-teemaline seeria. Kuigi Eestis on praegu liikumine piiratud ja ka kogudusetöö on raskendatud, ei tähenda see, et teemad seiskuksid. Noortetöö jätkub ja kõik teemad on leitavad noorte veebis www.kolgatanoored.ee ja youtube’is. Suhete seeria algab 16. aprillil.

Kui Jumal lubab ja mais on taas liikumis- ja kogunemisvabadus, siis on noorteõhtud taas neljapäeviti kell 19 Kolgata koguduse hoones. Seniks aga laekuvad teemad iga neljapäev kella 19ks veebi. Mäletan veel selgelt eelmise aasta suheteseeriat ja selle planeerimist. Minule isiklikult oli see väga kaunis aeg, kuna sel ajal ma kihlusin. Lähiajal on meil Marisega ka pulmad tulemas. Kuigi ühiskondlik kord on praegu raskem, siis ei takista see meid abiellumast. Planeerime oma laulatust endiselt edasi ja liigume ühise elu suunas. Olen ka rohkem Jumala sõrmejälgi nägema hakanud kõige selle keskel. Isiklikult on mul olnud emotsionaalselt rasked need viimased paar nädalat, kuid minu tulevane abikaasa Maris on mulle olnud selle kõige keskel suureks toeks, abiks ja julgustuseks. Selliste aegade keskel saavad osad piiblitekstid ka elavaks. Näiteks 1Ms 2:18: “Inimesel ei ole hea üksi olla; ma tahan teha temale abi, kes tema kohane on.” Usun, et Jumal on näinud, kui nõrk ma inimesena olen, ja seetõttu juhatas ta Marise minu ellu, kes on olnud mulle viimase aasta jooksul ka koguduse töös suureks toeks.

Hoidke oma lähedasi ja hoidke kogudusena kokku. Kuigi kirik on suletud, siis kogudus on endiselt töös ja Jumala Sõna levib jõudasalt edasi!

Sander Tulk