Renoveerimistöödest sel suvel

Renoveerimistöödest sel suvel

Kui Jumal lubab, tahame käesoleva aasta suvel teha meie kirikuhoones mõned renoveerimistööd. Heaks eeskujuks on paar aastat tagasi uue ilme saanud väike saal.

Käesoleval aastal oleme kavandanud anda fuajeele uue ilme ja teha väikesed kohandused suures saalis. 

Fuajees on plaanis uuendada valguslahendus. Samuti on kavas värskendada garderoobi ala ja luua istumisala, kus enne ja pärast teenistusi-noorteõhuid-kooriproove või ka lihtsalt nädala sees oleks võimalik omavahel suhelda. Plaanis on võimalusel kujundada 2. korruse seminariruumi tagumine ruum õdusaks osadusruumiks, praegu on seal pigem ladu. Kujunduse osas olema palunud abi Maarja Tammolt, kelle suuniste järgi sai ka väike saal oma lahenduse.

Peasaalis on kavas teha poodiumile vastu otsaseina madal barjäär, mille taha koliksid kõik juhtmed ja praegu laiali asuv helitehnika. Oluliseks tööks saab ka suure saali akende soojustamine. Kui võimalik, paigaldame rõdu külge helisummutusplaadid, mis parandaks meie ruumi akustikat – see on oluline ennekõike heli- ja videosalvestiste kvaliteedi seisukohast.

Tahaksime töödega alustada juulikuus. Võimalik, et paar teenistust tuleb meil pidada õues. Ehitustöid on lubanud juhtida Taavi Kaljapulk, kes praegu tegeleb aktiivselt ettevalmistustöödega.

Tõnu Lehtsaar
Juhatuse esimees