Munadejaht Toomemäel

Munadejaht Toomemäel

Ülestõusmispühal korraldasime taas suure munadejahi Toomemäel. Taevaisa õnnistas meid päikesepaistelise ilmaga, mis oli perfektne õues liikumiseks. Suur munadejaht toimus sel aastal neljandat korda ja ületas osavõtjate arvu poolest eelmised aastad. Suur hulk huvilisi oli kohal juba enne algusaega ja said enne mängu arvata, mitu kommi on suures kommipurgis. Purgis oli 2627 kommi. Sajast vastajast kõige lähemale pakkus vastaja, kes arvas, et purgis oli 2600 kommi, ning sai selle purgi endale.

Munadejahti sai mängida nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Osalejad said stardis küsimused kas paberil või nutikalt QR-koodi kaudu telefonis. Üle kogu Toomemäe oli värviliste plastmunade sisse peidetud vastusteks 60 piiblisalmi. Mängu tulid mängima Toomemäel kevadet nautivad möödakäijad, eelmistel aastatel munajahil osalenud, aga ka need, kes tulid sõprade soovitusel kindla plaaniga mängust osa saada. 

Kui vastuslehed olid täidetud, suundusid mängijad Kolgata kogudusse. Kellel oli vähemalt 15 õiget vastust paberil kirjas, sai kommikoti. Lastele jagati välja 114 kommikotti ja ka täiskasvanud ei jäänud kommidest ilma. Nii kaua kui veel viimased mängijad saabusid, said lapsed meisterdada ning avatud oli rikkalik kohvik. Lõpuks jagas pastor Leho Jumala sõna ja autasustati nelja kõige rohkem õigeid vastuseid saanud meeskonda magusate auhinnakorvikestega.

Oli rõõm näha, kui palju koguduse inimesi kaasa teenisid ja kogukonda panustasid. Suur tänu Mindy Porierile ning 46 vabatahtlikule korraldamast seda rõõmurohket sündmust.

Mai-Triin