Suur munadejaht Toomemäel!

Suur munadejaht Toomemäel!

9. aprillil toimub kolmandat korda Suur Munadejaht ehk piiblisalmidega munade otsimine Toomemäe pargis!

Sarnaselt eelmisele aastale saavad osalejad alustamiseks kätte küsimustelehe ning saavad neile vastuseid leida plastmunade sees olevate piiblisalmide abil. Kõik tekstid on eesti, vene ja ukraina keeles. Osaleda võib nii üksi kui koos perekonna või paari sõbraga. Teretulnud on kõik: pered, noored, täiskasvanud.

Munadejahi start on Toomemäe pargis (otsi üles aiatelk Rotundi lähistel) ja finiš Kolgata koguduse fuajees koos kohviku ja auhindadega. Alustada võib igal ajal vahemikus 15.00-17.30, st ei pea alustama kell 15. Munad on peidus kella 18ni, nii et igaüks saab osaleda endale sobival ajal. Finišis asuv kohvik jääb avatuks kella 18.30ni – võib tulla sisse, leida midagi maitsvat ja sooja juua ja veeta aega kas sõpradega või ka uute tuttavatega.

Munadejahi auhinnad on leitud munade arvu järgi ja küsimustele vastamise täpsuse järgi. Iga meeskond, kes on leidnud vähemalt 15 vastust, saab osalemisauhinna. Umbes kell 18:15 kuulutame kohvikus välja võitjad ja jagame välja peaauhinnad. Kõik on oodatud, võtke kaasa oma pere, sõbrad, naabrid, töökaaslased – noored ja vanad. Veedame koos toreda ja õnnistatud ülestõusmisepäeva!